psycholog warszawa

ROZPOZNAJOBJAWY

W psychoterapii niezwykle istotne jest właściwe rozpoznanie objawów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

psychoterapia warszawa

SZYBKAPOMOC

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą!

gabinet psychoterapii w warszawie

WYPEŁNIJTEST

Sprawdź jaki masz rodzaj osobowosci!

 • Dyskretna pomoc

  Udzielamy usług z zachowaniem zasad prywatności i poufności.

 • Wypełnij test

  Jeśli chcielibyście się Państwo dowiedzieć się więcej na temat własnej osobowości i zrozumieć przyczny swoich wyborów czy codziennych zachowań przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę.

 • Rozpoznaj objawy

  W psychoterapii niezwykle istotne jest właściwe rozpoznanie objawów. Nasi specjaliści pomogą dorać odpowiednią terapię.

 • Szybka pomoc

  Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą!

 • Daj sobie pomóc

  Nasza idea opiera się na świadczeniu profesjonalnych usług psychologicznych w trzech najważniejszych obszarach życia: osobistym, rodzinnym i zawodowym. Pomagamy naszym pacjentom w zbalansowaniu swojego życia jak i w rozwoju emocjonalnym oraz zawodowym.

 • Wykwalifikowani specjalisci

  Nasz instytut to gwarancja najlepszych psychoterapeutów, dyplomowanych psychologów. Nasi psychoterapeuci specjalizują się w renomowanych nurtach psychoterapeutycznych. Współpracujemy z Polskim Instytutem Psychoterapii oraz z siecią gabinetów psychoterapeutycznych MindMed.pl na terenie całej Polski.

 • Profesjonalna pomoc

  Świadczymy profesjonalną pomoc zachowując zasady prywatnosci i poufnosci. Relacja terapeuty z pacjentem, wspierana i nadzorowana przez superwizora jest objęta tajemnicą zawodową.

 • Obszary pomocy

  Psychoterapia indywidualna, grupowa lub dla par. Leczymy nerwice, fobie, zaburzenia odżywiania, snu.

Najczęstsze pytania

Jak znaleźć dorego psychologa w Warszawie?

Szukasz psychologa w Warszawie? Nie wiesz do kogo się zwrócić? Sprawdź naszych specjalistów!
Zadzwoń

Formy terapii psychologicznej

Poza "klasyczną" terapią psychologiczną, prowadzoną w wymiarze indywidualnym, możliwe jest również uczęszczanie na terapię małżeńską, czy sesje grupowe.
Umów się na wizytę

Koszty terapii psychologicznej

W Warszawie ceny te kształtują się od 100 do 200 złotych za 50 minut sesji indywidualnej, od 200 złotych za spotkanie w ramach terapii małżeńskiej oraz w okolicach 300 - 400 złotych za miesięczne uczestnictwo w grupie terapeutycznej.
TIMETABLE
Cel terapii psychologicznej
Nadrzędny cel terapii to wspomaganie danej osoby w życiu, niezależnie od tego, czy cierpi ona na konkretne zaburzenia (związane z depresją, stanami obsesyjno – kompulsywnymi, zaburzeniami odżywiania) , czy po prostu nie potrafi sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nią codzienność. Psychoterapia pozwala zrozumieć własne zachowanie i kierujące nim motywy, ale też może ułatwić komunikowanie się z otoczeniem. Psychoterapeuta to zatem nie tyle przewodnik, co towarzysz na drodze do samorozwoju oraz leczenia relacji z innymi osobami.
TIMETABLE
Umów się na wizytę
Copyrights ©2014: Psychoterapia-warszawa.com